Szukaj

Żadne majaki!!!To prawdziwe kajaki!!!

Zaktualizowano: lip 23


13.07.2021r. okazał się bardzo atrakcyjny dla 47 uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Przeworsku.

Wyjechaliśmy na spływ kajakowy do Rancza PISKLAKI koło Tarnogrodu. Najpierw odbyliśmy kurs teoretyczny połączony z pokazem techniki pływania, zawracania, ewakuacji etc., Potem odbyliśmy krótkie próby pływania. Kiedy opanowaliśmy umiejętności w praktyce ,ruszyliśmy na "szerokie wody".

Załogę każdego kajaka stanowił instruktor i uczestnik (obydwoje wyposażeni w kapoki). Niektórzy uczestnicy tak szybko opanowali sztukę kajakarstwa, że świetnie dawali sobie radę sami. Do przystani płynęliśmy 3-krotnie, aby każdy mógł zakosztować przyjemności.

Zachęcamy wszystkich do aktywnego wypoczynku na łonie pięknej przyrody. Pozostali uczestnicy mieli zapewnione rozrywki na przystani (grill, dyskoteka, plażowanie, siatkówka etc). Głębokość wody w rzece Tanwi sięga około 30 cm, nurt jest spokojny i bezpieczny. Naprawdę warto. My na pewno jeszcze tam wrócimy.

Dziękujemy panu Andrzejowi Dyrdzie za przeprowadzenie szkolenia i poświęcenie nam całego dnia, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo oraz czerpać przyjemność z pływania kajakiem.